| Raulmarian342 a întrebat:

Daca la examen la romana la ultima compunere nu am respecta in totalitate cerinta, dar am spus ca aveam un club de lectura unde citeam imi va scade mult?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Iti va anula tot raspunsul, fiindca ai raspuns aiurea, fara nici o relevanta.

| Raulmarian342 explică (pentru Violleta2022):

Nu cred ca imi va taia tot raspunsul deoarece am scris repere spatio-temporale si am respectat numarul de randuri, iar in compunere am facut si o intamplare deci stiu ca nu o sa iau puncatj maxim dar poate un 0.5 0.4 tot o sa iau

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Cerința lor era vagă și exprimată neclar, așa că nu ar trebui să îți scadă.