| Anonim6666644 a întrebat:

Daca o fata ma ia la misto si ii dau un pumn o sa am media scazuta la purtare? sau pot spune ca ea ma provocat?

Răspuns Câştigător
| Clantza a răspuns:

Daca te ia la misto fara motiv da-i una si daca ajungi la director spune-i ca s-a lovit singura, s-am impiedicat, nu stii, n-ai fost tu big grin

8 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Ce sa-ti zic, unele chiar ar merita cate un pumn laughing Problema e ca, fiind fata, toata lumea va fi de partea ei. Profesorii te vor invinui, iar ceilalti elevi nu te vor privi cu ochi buni. Cel mai bine, in cazul asta, e sa o injuri si tu, nimic mai mult.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ti se va scadea si nota la purtare, poti fi si acuzat de vatamare daca ai peste 14 ani si iti face o reclamtie la politie si nu in ultimul rand devii un jeg de om daca dai intro femeie

| pufulescu a răspuns:

Da, o sa iti scada nota la purtare. Nu poti raspunde cu agresiune fizica la agresiune verbala. Daca te ia la misto, injur-o pana renunta, nu are nimeni ce sa-ti faca fiindca raspunzi la vorbe cu vorbe.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bă tu ești prost, cum să dai într-o fată?

| Anonim6666644 explică (pentru anonim_4396):

Nu am rabdare cand vad ca isi bat joc de mine si daca le zic sa plece tot nu pleaca alta solutie nu am gasit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Să înjuri nu poți?

| Clantza a răspuns:

Bai sper ca nu ma iei in serios...nu-i ok sa dai in fete orice ti-ar face. Poti sa ii dai o palma pe fund totusi thinking

| mediqt a răspuns:

Daca o pasare se usureaza pe masina mea si eu o prind, ii smulg penele, ii scot un ochi, ii tai picioarele si apoi ii rup gatul, am probleme psihice? Adica pot sa spun ca m-a provocat? E normal, nu?