| mandacheannemaria a întrebat:

Daca ouatul a avut loc pe 16 ianuarie , cum sunt considerate ouale pe 21 ianuarie?(proaspete,foarte proaspete,conservate)Funda:*

Răspuns Câştigător
| CrissuCristina a răspuns:

Proaspete
FUNDA?

3 răspunsuri:
| OvidyuNicu a răspuns:

Foarte proaspete! ouale tin destul de mult si mai ales ca e vorba de luna ianuarie, e rece afara deci sunt foarte proaspete.

| mandacheannemaria explică (pentru OvidyuNicu):

Multumesc frumos pentru vointa, asta era raspunsul corect. Insa... m-am grabit cu fundita!

| mandacheannemaria explică:

M-am grabit cu fundita... "Foarte proaspete" era raspunsul!happy