| Daria a întrebat:

Daca pun a doua optiune la fisa de inscriere pentru liceu"Liceul de Arte", sectia muzica, daca Doamne fereste n-as intra unde vreau, cand trebuie sa dau proba de muzica pentru liceul de arte?(daca e totul in regula, si am media de el). Inainte sau dupa ce vad ca nu am intrat unde vreau?
Sper ca intelegeti ce vreau sa zic.laughing

1 răspuns:
| talya a răspuns:

Probele speciale pentru liceele de specialitate se dau inainte de terminarea anului scolar. Cam in penultima saptamana de scoala. Daca vroiai sa intri la muzica trebuia sa dai atunci probele.

Întrebări recente