| conrob a întrebat:

Daca sun la liceul acela si le spun ca sunt clasa a 11-a si daca intreb daca mai sunt locuri pentru profilul de stiinte sociale pentru clasa a 11-a sau cum? Ajutati-ma va rog! Vreau sa ma transfer odata, cum sa ii intreb la telefon? Si daca imi spun sa ma duc la secretariat daca vreau sa stiu, trebuie facut asa, inainte de a face transferul sa ma duc sa intreb la secretariat sa intreb daca mai sunt locuri sau sa intreb de transfer la liceul meu?

1 răspuns:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Şi ce "interes" au ei să-ţi spună adevărul în ceea ce priveşte nr de locuri libere? =))

NU suni şi nu întrebi nimic!
Mergi şi DEPUI ( direct ) o Cerere de transfer!

Vezi alte detalii în răspunsurile pe care le-am dat la linkul :
http://www.tpu.ro/......fo-ma-pot/

Toate cele bune!