| prizeFTW a întrebat:

Pe primul semestru am media la purtare 10 iar pe acesta 9. Am auzit ca media generala la purtare imi iese 9.50. Intrebarea mea: Pot intra la un liceu mate-info cu media asta? sad Am avut numai zece pana acum!

Răspuns Câştigător
| simplu0 a răspuns:

De fapt vreau sa ma mut la filologie ca am o prietena acolo si la sfarsitul clasei a zecea se da o evaluare sa vada daca mai ramai la liceul acela daca nu te trimite la licee industriale si cum eu in ultimul timp nu prea invat s-a terminat cu liceu bun.laughing

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| PsihopedagogCristinaM a răspuns:

Da! Nu e nici o problema....singura problema care ar fii....este doar daca vrei sa mergi la scoala militara, in rest nu ai probleme

| simplu0 a răspuns:

Nu are nicio problema, dar esti sigur ca vrei sa te duci la un liceu mate info? Eu sunt si vreau sa ma transfer.big grinsad

| prizeFTW explică (pentru simplu0):

Pai imi place la nebunie informatica, matematica o urasc! Dar ma sacrific laughing. Uite pasiunile mele : gatitul, muzica(am voce), cant la vioara(de 7 ani) - ( dubstep si rock ), dansez(de 2 ani), vestimentatie, motoare(desi am 14 am condus un motor si am condus masina tatalui meu. Am facut motocross 4 ani(intermediar-expert),photoshop, fotografia, design, arte plastice, desen(ma pricep)... Ce sa fac? laughing Le iubesc pe toateeeee!

| simplu0 a răspuns (pentru prizeFTW):

Frumos. Eu am vrut mai mult la mate info pentru ca imi placea matematica acum mi-am dat seama ca le urasc pe toatelaughing inclusiv profesorii aproape totilaughing Ai foarte multe pasiuni si chiar te pricepi la multe.Ce sa spun despre tine din cate mi-ai zis esti pasionat de multe lucruri

| prizeFTW explică (pentru simplu0):

Exact. Le iubesc pe toate! Ce ma fac? sunt a 8-a laughing In toamna intru la liceu dar nu stiu ce profil sa aleg! raspunde la mesajul trimis! baga id meu heart_beat205 (mess)

| simplu0 a răspuns (pentru prizeFTW):

De fapt vreau sa ma mut la filologie ca am o prietena acolo si la sfarsitul clasei a zecea se da o evaluare sa vada daca mai ramai la liceul acela daca nu te trimite la licee industriale si cum eu in ultimul timp nu prea invat s-a terminat cu liceu bun.laughing