| Tambos_Ana_Maria_1954 a întrebat:

Daca un elev pica bacul la o materie, in sesiunea din toamna da examen doar la acea materie?

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Este alegerea lui, poate sa sustina examenul numai la materia cazuta, la doua materii sau la toate trei, in functie si de notele luate la materiile promovate, avand in vedere ca media celor trei materii trebuie sa fie de cel putin 6.
Daca vrea sa-i fie recunoscute notele la cele 2 materii va trebui sa specifice expres in cererea de inscriere in a doua sesiune.