| VirusS97 a întrebat:

Daca urmez profilul web design spre ce domenii ma pot indrepta stiu ca face parte din domeniul IT dar cu ce se ocupa? web design-ul? ce inveti? funda +vot!

3 răspunsuri:
| Minks a răspuns:

La web design va invata sa mulgeti vacile pe ogor. Macar ai incercat sa cauti pe google? WEB + DESIGN se refera la interfata grafica a unei pagini web (adica pozele astea frumoase pe care le vezi p-aci, tin de web design). Sincer sa fiu, n-as pune pe unul ca tine sa-mi faca un site.

| VirusS97 explică (pentru Minks):

Mda esti batut in cap? ma refeream la ce inveti la web design ca nu poti invata doar sa creezi un site poate un curs de web design te invata acest lucru dar la profilul web design ce inveti mate info +engleza sau fara alta limba? etc etc daca nu stii sa dai un raspuns la intrebarea mea mai bine taci din gura Ok?

| VirusS97 explică:

Mda esti batut in cap? ma refeream la ce inveti la web design ca nu poti invata doar sa creezi un site poate un curs de web design te invata acest lucru dar la profilul web design ce inveti mate info +engleza sau fara alta limba? etc etc daca nu stii sa dai un raspuns la intrebarea mea mai bine taci din gura Ok?