| Rowanna09 a întrebat:

Daca urmezi facultatea de litere ce poti sa iesi dupa?batting eyelashes funda

3 răspunsuri:
| NickiMinaj a răspuns:

Somer happy

| antonG a răspuns:

Profesor de romana sau de limbi straine (in invatamantul gimnazial, liceal), cariera in invatamantul superior (daca esti foarte bun si continui cu studii postuniversitare), scriitor / poet / textier (daca ai talent), traducator, translator, lucrator in domenii in care este necesara buna cunoastere a limbii romane si a unor limbi straine (turism, multinationale sau companii romanesti care au relatii cu strainatatea, chiar diplomatie si politica).

| biancavoicu a răspuns:

Profesor,scriitor