| Bogdan_5174 a întrebat:

Dau fundita celui care imi rezolva acest exercitiu nu e tema da vreau sa vad cat de perspicace sunteti : doi cu patru fara sase si cu patru-n coada si cu cinci legat de noua cat fac?

Răspuns Câştigător
| stoleadaniel a răspuns:

24459?

10 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

954?

| Shery a răspuns:

63?

| Shery a răspuns:

Sau poate... 1? ( 2 + 4 - 64 + 59)

Nu sunt sigura ca e corect, cand stii raspunsul sa ni-l spui ca sunt curioasa.

| MikiLovee a răspuns:

18? sau 459 sau 5094? care din astea laughing sau nici care rolling on the floor?

| stoleadaniel a răspuns:

24459?

| iony_2997 a răspuns:

| juNkie a răspuns:

Eşti fundaş?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Auzi! Dar tu ce crezi ca noi suntem prosti aici?
Ce sa zic a dat geniul din tine pe dinafara! Hai las-o balta ca si scuza asta e fumata!

| JHFAK a răspuns: