| zuzapitika a întrebat:

De ce copiii care sunt acum clasa a5a sunt mai tupeistii ca generatia mea? angry uneori imi vine sa-i calc in picioare cand ii aud cum injura pe coridor... dar nu are rost sa ma pun la mintea lor asa ca-i ignor... dar dc is asa tupeisticryingdoamneee parintii chiar nu se intereseaza de copiii lor

Răspuns Câştigător
| Tony92 a răspuns:

Din astia am si eu prin sc spre ex sunt cls a 8a si e unu in clasa a 6 si e cel mai mic din sc si cel mai tupeist i-am zis sa se potoleasca na vrut i-am zis dirigintei nu s-a facut nimic am zis ca daca cu nimic nu se rezolva mi-am facut dreptate sg si m-am dus la el si e de 1 m si o flecma si cand i-am dat un sut in posterior imi zici in fiecare zi salut boss...uni copii gen acestia daca nu-i potoleste nimeni nu-i lasa asa potolestei tu si daca nu inteleg cu vb buna poti aplica ce am facut eu desi eu eram nervos in ziua aia altfel nasi fi procedat as a pentru ca nu ma pun la mintea copiilor.

10 răspunsuri:
| ZoeyMe a răspuns:

De ce? Din cauza televizorului, internetului, melodiilor acestea noi si cateodata si a parintilor.Cel mai bine ar fi sa ii ignori si sa te rogi sa le dea Dumnezeu minte.

| zuzapitika explică (pentru ZoeyMe):

Minte au dar nu stiu sa o foloseasca cu caphappynu cu altele...sti la ce ma referhappy

| eugenl a răspuns:

Ce vrei sa le faci... daca n-u primit educatie...sau n-au vrut s-o primeasca. In ziua de azi se crede oul mai destept decat gaina

| Zuzzy05 a răspuns:

Stiu la ce te referi.Si eu am asa ceva in scoala.Eu sunt clasa a 8a si fete de a 6a se cred cele mai grozave si sunt pline de fite(ba chiar una isi pune hartie in sutienhee hee ) ...eu cand eram in a 6a chiar ii respectam pe cei mai mari laughing nu ca acum.

| JollyLulu a răspuns:

Si eu sunt cu totul de acordhappy nu ca as fii clasa a 8-a sunt de abia a 6-a da am niste colege care vin imbracate si macheate de parca ar veni la club si pot sa spun ca au un limbaj colorat... Poate suntem noi mai maturi decat ei ...nu stiu thinking

| ProjectJackpot a răspuns:

Si ce clasa se presupune ca esti?

| DulceCaLamaia a răspuns:

Stiu despre ce vorbesti. Cand eram la generala, un copil de a III-a ne facea pe noi, fetele de a VIII-a, curve. Si ne-am plans profesoarelor, iar ele au spus ca-s mici si nu concep ce le iese pe gura.

| pepy63 a răspuns:

Din cauza ca fac parte din famili cu situatie materiala foarte buna, acei parinti sunt mai preocupati ca sa aiba copilul tot cei trebuie, nu se mai intereseaza de comportamentul cupilului.Imi pare rau daca cineva se supara pe mine, dar asta este realitatea

| DoarGuffy a răspuns:

Ei cred ca daca injura sunt smecheri laughing Dar nu e deloc asa. Ei chiar merita o mama de bataie.