| Adrian1997 a întrebat:

De ce oamenii supraponderali sunt de trei ori mai multi decat cei care n-au ce manca?

Răspuns Câştigător
| MenInShadow a răspuns:

Dc? pentru ca aia supraponderali, de obicei, au si bani, pentru a-si cumpara mancare buna si de aceea, cu cat mancarea este mai buna, cu atat omu mananca mai mult. Daia. Dar mai sunt si unii, care fac tratament dala pentru pofta de mancare, si in loc sa respecte ce a zis doctoru, astia iau 10 -15 pastile pe zi, pana nu se mai pot oprii din mancat...