| NykOleta_4479 a întrebat:

DE unde pot sa fac si eu rost de fisa de lectura la Baltagu am citit cartea dar nu am avut timp sa fac fisa? imi trebuie pana lunisadVa rog ajutati-ma!

8 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

De ce nu intri pe Clopotel? Datele cartii le iei de pe coperta si din referatul indicat selectezi.

| dany4 a răspuns:

Google search fisa de lectura baltagul si gasesti

| charlie the alien a răspuns:

N-ai avut timp pe dracu- scrie rezumat Baltagul il gasesti sigur, eu tot asa l-am facut in vara asta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am ieu una deja facuta daca vrei ti-o imptumut!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau eu
te rooooooog!

| GrEen_2189 a răspuns:

Cica "am ieu una facuta" daca cu asa romana ai facut si fisa de lectura, nu stiu ce nota o sa luati. google...fisa de lectura - Baltagul si nu ai cum sa nu gasesti. si eu am nevoie