| Available a întrebat:

Deci am raspuns la sondaju'/cheestionaru' ala care apare si de fiecare data cand se schimba pagina iar imi apare.Mai las-o naibii de treaba da' cata reclama aveti de gand sa faceti? ca deja m-apuca d*acii daca nu se rezolva chestia aia in cateva ore imi sterg contul si gata.

5 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Si pe mine ma scoate din sarite. Am completat chestionarul lor de..., dar tot degeaba. Sper, ca macar pana maine sa se rezolve.

| hax0r a răspuns:

Ai inceput si chestionarul cu "deci"?

| Eu0909 a răspuns:

Pffff x-(

| Ghost a răspuns:

Cine nu te las drum bun si cale batuta

| IoanaJoker a răspuns:

Da pai e putin cam iritanta dar nu cred ca e chiar asa de rau.