| JUST1ANIME a întrebat:

Deci pana la urma scoala va incepe pe 17 septembrie?
Si festivitatea va fi pe 15, in ziua de sambata? straight face

7 răspunsuri:
| NoMusicNoLife a răspuns:

Indiferent în ce zi va începe școala, festivitatea de deschidere va avea loc în aceeași zi.

Gândește-te și tu puțin, cum D-zeu să fie sâmbăta?

| JUST1ANIME explică (pentru NoMusicNoLife):

Nu te rasti asa, eu doar am intrebat, pentru ca mi s-a parut ciudat cand o tipa mi-a trimis link-ul asta si nu am crezut-o.Dar la cat de nebuni sunt unii nu ma mai mir si am zis sa intreb si pe altii:
http://www.rtv.net/......42605.html

multumesc.

| NoMusicNoLife a răspuns (pentru JUST1ANIME):

Ok, scuze, nu am vrut sa sune asa, doar ca na, mi s-a parut si inca mi se pare ff ciudat sa fie sambata festivitatea. Eu voi vorbi cu diriginta mea ca sa fiu sigura.

| JUST1ANIME explică (pentru NoMusicNoLife):

Nu-i nimic happy. Stiu ca e foartee ciudat. daca vei dori sa-mi dai si mie/sa ne dai si noua veste in cazul in care discuti cu diriginta happy
Multumim anticipat.

| NoMusicNoLife a răspuns:

Deci se pare ca va incepe pe 17, am vorbit cu diriginta.

| JUST1ANIME explică (pentru NoMusicNoLife):

Aham,am inteleshappy
multumim happy

| R42v4n a răspuns:

Nu. Scoala va incepe pe 10 septembrie.