| IoanaMaria12345678910 a întrebat:

Deci trebuie sa completez pentru facultatea numărul foii matricole însă nu stiu unde îl găsesc pe nenorocita aia de foaie, puteți sa ma ajutați? Am înțeles ca sus in dreapta acolo sunt 2 numere bara verticala și încă 2 numere, sa fie acela? Sa îl scriu așa cum scrie acolo? Iar apoi scrie "din" și o dată

Răspuns Câştigător
| TamplaruAnisoara a răspuns:

Numarul foii matricole este cel din registrul in care s-a înregistrat foaia matricola la școală la care ai frecventat, trecut pe foaie. Apoi urmează data la care a fost înregistrată in registrul respectiv.

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Cum ai ajuns la facultate cu atata (ne)pricepere? laughing

| IoanaMaria12345678910 explică (pentru Bula):

Pai încă n-am ajuns happy tocmai pentru înscrierea la facultate aveam nevoie, iar dacă tu te-ai născut deja învățat, felicitări!