| DianusIoana a întrebat:

Din cate stiam si am citit orele in laborator au fost interzise din cauza covidului...atunci cum se vor desfășura orele de tic/informatică fara folosirea laboratorului in care se aflau calculatoarele?

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

" cum se vor desfășura orele de tic/informatică fara folosirea laboratorului"

simplu: vă plimbați voi laptop-urile de acasă

| RaduRobertRO a răspuns:

La informatica se poate rezolva mai usor decat la alte materii, pe internet. Oricum cred ca anul asta o sa se invete mai mult online decat la scoala.