| dehex a întrebat:

Din ce o sa dam teza la mate? Sunt in clasa a 6-a semestrul 1...
va rog ajutati-ma. Funda! :X

Răspuns Câştigător
| RockMyLife a răspuns:

Si eu sunt in clasa a6a,iti zic eu cateva din capitole:
-divizibilitatea
-operatii cu nr.rationale pozitive
-fractii
la geometrie:
-unghiuri.
Atatea mi-au venit acum in minte sincerhappy
Succes la teza>big grin

| FreSshGirL a răspuns (pentru RockMyLife):

Si mie mi s-a dat la fel...

8 răspunsuri:
| AnnAnne a răspuns:

Astea-s intrebari fara rost.Nu ai lectiile de la inceputul anului, sau ce? Dati din ce vi s-a predat, ca doar nu dati din materie de-a 9-a.Nu asa-i logic?

| Savy a răspuns:

Din ce ai invatat la mate pana acum, in clasa a 6-a si ceva recapitulare din clasele anterioare. Daca tu nu te poti ajuta singur/a, noi sigur n-avem ce face.

| BLURREDLINES a răspuns:

Din ce ai invatat pana acum, nu putem sa stim nici noi dar, nici tu laughing, deoarece profesoara de matematica pregateste teza happy.

| Aleeeeeexandra a răspuns:

Crezi ca suntem colegii tai, sau cum?

| AndreeaRa a răspuns:

Eu zic sa te pui cu burta pe carte si sa inveti. Raspunsurile nu iti vor veni niciodata servite pe tava, trebuie sa te descurci singur in viata.

| dehex explică:

Dar din ce trebuie sa invat? subiecte din 2010 ceva

| dehex explică:

Eu am vorbit altceva. daca ceilalti intelegeti in tiganeasca...