| aduu a întrebat:

Din ce se da teza la filologie fara bilingv? Dar Bac.ul? Vreau mai multe informatii despre acest profil.Si ce facultate as putea sa fac dupa terminarea acestui profil :* Dau funda big grin

Răspuns Câştigător
| Issabela26 a răspuns:

Teza se da la romana, engleza, geografie sau istorie si latina, eu sunt la filo cls a 11a si bacul depinde ca se mai poate schimba dar am inteles ca la romana geogra si\sau istorie depinde de eventualele schimbari, psihologie(logica, filozofie sau inca cv numai stiu exact ce) engleza si franceza. poti sa te faci avocat, notar, jurnalist, profesor depinde de facultatea pe care o faci dupa happy

2 răspunsuri:
| aduu explică:

Si tie cum ti se pare profilul?

| Issabela26 a răspuns (pentru aduu):

E foarte ok. adica fac ce imi place si NU fac ce nu imi place acum sunt a11a si numai fac fizica chimie mate deci e super bine dar depinde mult si de profesori de ex eu am la isto o comunista si abia am trecut astia 2 ani nu stiu ce o sa fac acum laughing)))) dar e foarte ok mai ales daca iti si place romana limbile straine si din asteabig grin