| Melania24555 a întrebat:

Diriginta nostra isi ia concediu medical. Aceasta a spus ca vom ramane cu mediile neincheiate la 2 materii pe care le facem cu dumneaei: franceza si geografie. Ce se intampla daca nu ni se incheie mediile pe acest semestru(semestrul I)? Avem destule note dar nu avem profesor sa ni le incheie. Imi poate explica cineva ce se intampla dupa? E asa grav? E suparata pe noi de asta isi ea concediu. Va rog...

Răspuns Câştigător
| Oana92 a răspuns:

Pe zi ce trece observ ca tot mai multi profesori ar avea nevoie de psihiatru, sunt plini de frustrari.

In alta ordine de idei, e imposibil sa va lase cu mediile neincheiate. Pe perioada cat ea este in concediu cineva ii va tine locul de diriginta si va incheia mediile. Asta e santaj de cea mai joasa categorie...

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu este adevarat ce v-a spus diriginta. Daca isi ia concediu medical o sa fie inlocuita de alt profesor si acesta va va incheia mediile, nu-i permis sa ramaneti cu mediile neincheiate pentru lipsa unui profesor.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

O s-o inlocuiasca cineva si o sa va incheie mediile. Nu se poate asa sa ramaneti cu mediile neincheiate. Orice materie cu media neicheiata se considera repetentie. Nu este voie asa ceva.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU este adevărat ce v-a spus Diriginta!
Dacă va pleca în concediu, va exista un alt profesor care îi va prelua atribuţiile ( o va înlocui ) şi care o să vă încheie mediile!
NU este voie să rămâneţi cu mediile neîncheiate din acest motiv!

Toate cele bune!

| Mitza_Mihai_1997 a răspuns:

Este inposibil sa nu va inchida mediile, in cel mai rau caz se inchid dupa vacanta in primele 2 saptamani de scoala... IN CEL MAI RAU CAZ!

Întrebări recente