| Adya20 a întrebat:

Care sunt urmarile daca un elev are mediile neincheiate la 2-3 materii pe un semestru? Si le poate incheia in prima saptamana din sem al II-lea sau situatia mai poate sa si-o incheie in vara? ma intereseaza pentru anul asta cum se procedeaza, in anii trecuti se proceda altfel!(cei care sunt in scoli post liceale sau la facultate-ar fy ideal daca m-ati putea lamury )

2 răspunsuri:
| BalonaşDulcee a răspuns:

Colegii mei care nu si-au incheiat situatiile la timp si le puteau incheia in primele 2 saptamani de scoala, daca nu reusesc nici atunci la vara si nici macar nu mai are rost sa se duca pe semestrul al 2-lea

| MissYouToo a răspuns:

Din cate stiu poti sa iti inchei mediile in prima saptamana din semestrul 2, depinde insa si de ce nu le ai incheiate in acest semestru happy