| Bogdanmanolachi a întrebat:

Doamna doctor oftalmolog mi-a zis ca la 18 ani as putea face operație ca sa scap de ochelari. Dacă fac aceasta operatie, pot da linistit la academia de pompieri?

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

La ora 18 in ce zi?

| Bogdanmanolachi explică (pentru darrio2007):

18 ani*, sorry pentru exprimare

| AlleXuSS a răspuns (pentru darrio2007):

Asta a vrut sa fie ceva haios sau?
omul a intrebat daca dupa ce isi face operatia de a scapa de ochelari se poate inscrie la academia de pompieri! incearca sa ajuti omul nu sa-l iei la glume nesarate.

| darrio2007 a răspuns (pentru AlleXuSS):

Decat sa ma critici pe mine, mai bine il ajuta-i tu.

| vmalex21 a răspuns:

Poti da si cu ochelari daca ai maxim -3 diopitrii.Pana una alta....doamnă doctor vrea sa mai faca un ban, o operație costa 3000 de lei pentru un ochi.

| Chris47 a răspuns:

Dacă ai sub -3 dioptriile nu ar fi vreo problemă, iar acele operații dacă nu mă înșel se pot face și gratuit la clinicele de stat, trebuie această problemă discutată și cu doctorul de familie.