| Vlad_Radu_1997 a întrebat:

Doamne fereste, am gresit cerinta de la textul argmuentativ la BAC. AM respectat modalitatile de redactare dar am vorbit despre "tehnologia pentru tineri" cand trebuia sa fie "jocurile video pentru tineri".
As mai primi macar ceva puncte? am scris mult la subiectul 3 si nu vreau sa iau doar 7/6 pentru tot ce am facut acolo

Răspuns Câştigător
| l0renna93 a răspuns:

Sincer, cred ca iti va puncta pentru ca are legatura cu cerinta. Bafta!

| Vlad_Radu_1997 explică (pentru l0renna93):

Pentru tot ce se poate sper ca ai dreptate desi nu cred

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu mai primesti. Dimpotriva.

| l0renna93 a răspuns:

Chiar te rog sa revii cu un update dupa ce primesti rezultatele, chiar cred ca nu au cum sa nu-ti puncteze. Daca te gandesti bine jocurile video se incadreaza la "tehnologii" deci tu practic ai dezvoltat subiectul: in loc sa te axezi doar pe "jocuri video", ai demonstrat ca stii mai multe.