| Maya_3468 a întrebat:

Dupa cum stiti s-a facut repartizarea in licee.Sunt la profil de mate-imfo si sunt 150 de locuri. Am o intrebare pe site, sunt facute deja clasele? Adica cei cu care ma aflu pe site la pagina respectiva sunt colegii mei de clasa?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu,pe site nu vei gasi. Sfatul meu e sa mergi la liceul unde ai fost repartizata si acolo vei vedea cum sunt clasele impartite, in ordine descrescatoare a mediilor.Bafta :*

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu este facuta repartizarea pe clase, aceasta se face abia dupa incheierea perioadei de inscriere(care este intre 15-25 iulie). Pe pagina cu tine sunt cei cu medii apropiate de a ta, listele sunt facute in ordinea mediilor, incepand cu cea mai mare. Numai bine!

| tweety_4985 a răspuns:

Nu... afli inainte sa incepi scoala cu cine esti in clasawinking