| Andreea_Brandus_1995 a întrebat:

E adevarat ca in 2023 bacalaureatul va fi mult mai usor avand in vedere ca s-a schimbat legea invatamantului?

10 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Nu e adevărat nici că s-a schimbat legea nici că bacul va fi mai ușor. Așa că pune mâna (pe carte) și invață!

| Andreea_Brandus_1995 explică (pentru sierra1):

Ba da, s-a schimbat legea ca nu o sa se mai dea teze, in plus eu deja am dat Bacul si sunt la facultate, doar ca doresc sa ma reprofilez pe FEEA si pentru asta imi trebuie media de la bac.

| sierra1 a răspuns (pentru Andreea_Brandus_1995):

Legea NU s-a schimbat, e tot aia!
Teze DEJA nu se mai dau!
De invățat tot nu-ți strică așa că pune mâna și invață măcar știrile in domeniu

| vodami92 a răspuns (pentru sierra1):

Pai da! dar ea nu stie saraca! traieste pe alta planeta! e dintr-un alt film! las-o in pace!

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu.

| Fatamuntilor a răspuns:

Nimic nu e sigur!
se poate schimba,, schimbarea'' oricand.
Mai ales daca se schimba Ministru.
pune mana si invata, e cel mai sigur.

| ReddY25 a răspuns:

Nope

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie să înveți indiferent că e ușor sau greu că nu poți ști cum te poate prinde nepregătită și ușor dacă ar fi.

| RaduRobertRO a răspuns:

De ce sa fie mai usor? Usor e pentru cine invata, pentru restul e mereu greu.

| vodami92 a răspuns:

Nu cred! cand a fost vreodata usor bacalaureatul! hai sa fim seriosi!