| Amluminiteincamera a întrebat:

E bine ca la varsta mea (11ani) sa am o gandire foarte dezvoltata si sa ii intrec pe cei din clasa mea chiar daca nu sunt la fel de buna la romana si matematica? Vreau doar sa stiu daca e bine,

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si cum ti-ai dat seama ca ai o gandire atat de dezvoltata?

| Mcboss05180 a răspuns (pentru anonim_4396):

rolling on the floor))) Buna intrebare.

| Eusuntacela123 a răspuns:

Normal că e bine.
Ai grijă ca nu cumva să te încrezi doar în gândirea ta mai dezvoltată decât a celorlalți și să uiți să progresezi.La un moment dat te vor ajunge și ceilalți, în cazul în care nu ești vreun geniu neînțeleslaughing
Oricum, citește mult, orice, încearcă să găsești ceea ce-ți place și apoi învață acel lucru foarte bine.Alege-ți o profesie care îți place, iar alături de gândirea dezvoltată, vei putea face lucruri foarte frumoase.
Numai bine! happy