| Vernusio a întrebat:

E chiar asa de grea facultatea, in general?

Răspuns Câştigător
| IulianCreativ a răspuns:

Nu este greu daca faci ceea ce iti place.
De exemplu dau la regizie si imi place.
Asa ca daca mergi unde iti place nu vei avea probleme cu invatatu si nici nu va fi greu.
Bfata spor la invatat.

7 răspunsuri:
| Alecsia007 a răspuns:

Depinde ce fel de facultate

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Unele sunt mai grele, altele mai usoare si depinde si de calitatile studentului.

| aCek1ng a răspuns:

Daca inveti nimic nu e greu. Daca te duci de la liceu de sport la facultate de inginerie e si normal sa fie greu.

| Laura a răspuns (pentru IulianCreativ):

La ce dai?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Care facultate?

| untu a răspuns:

Depinde de cum inveti! Daca inveti si muncesti mult timp cu invatatul pana te vei obisnui si incepi sa iei note bune atunci facultatea nu este asa de grea cum crezi tu!

| darrio2007 a răspuns:

Depinde la ce facultate vrei sa dai. Daca ai aptitudini pentru profilul facultatii nu ar trebui sa ti se para grea. Oricum, cea mai grea este medicina.