| AnnAnne a întrebat:

E frumoasa meseria de psiholog, dupa parerea voastra? Cat castiga un psiholog bun in Anglia?

Răspuns Câştigător
| evostyle7 a răspuns:

Firstly, you need to know psychological terms in English. I think you will be paid very well, considering that Great Britain is a country with a huge economical power. Good luck studying.

4 răspunsuri:
| adriangabor92 a răspuns:

10.000 euro

| Teresa a răspuns:

Daca iti place sa ascuti nebunii, ma rog in font si ei trebuie ascultati
depunde de cate sedinte are pe zi
poate ajunge sa castige si 3 milioane pe zi depinde la cati pacienti are si daca rpimeste sau nu spaga

| evostyle7 a răspuns (pentru Teresa):

Pacat ca nu cunosti diferenta intre psiholog si psihiatru.

| FesCuDungi a răspuns:

Nu stiu sa iti spun cat castiga, dar e super meseriawinking