| Hehdhdjeheh a întrebat:

E normal ca profesorul sa va asculte aparent pentru note? Desi am dat test dar au fost note mici si sa imi dea 4 ca nu am stiut desi in test am luat 8? Ținând cont că la aia de au luat 10 le-a trecut nota (Adică 2 elevi) sau au voie?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuia sa treaca si nota din test. Vorbeste cu dirigintele si roaga-l sa rezolve problema

5 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Profesorul trebuie să îți treacă și nota de la test.
Pentru orice problemă poți să faci contestație.

| Vântulalb a răspuns:

E normal sa-ti dea 4 daca nu ai stiut. Absolut normal.
Poate te-a ascultat alta tema deca cea din test, poate ai copiat la test, nu are importanta. Primesti nota dupa cat ai raspuns.

| Hehdhdjeheh explică (pentru Vântulalb):

Da dar in test nu am copiat ca oricum doar in spatele meu era banca liberă și acolo a stat. Plus ca anul trecut ii raspundeam si ce m-a pus sa fac nu făcusem bine nici în test. Dar pe celelalte le-am făcut bine ca asa am luat 8. Si mi se pare normal sa ne fii anunțat că asculta. Oricum a zis ca facem exercițiile împreună cu ea si dupa mi-a pus 4

| Vântulalb a răspuns (pentru Hehdhdjeheh):

Si atunci cum ai stiut la test si nu ai mai stiut cand te-a ascultat? Ciudat!

| Hehdhdjeheh explică (pentru Vântulalb):

Pentru ca fix ce am gresit in test m-a pus sa fac. Am si zis ca am luat 8 nu 10