| zitiala a întrebat:

E normal sa citesc Morometii in clasa a 7a? Nu prea am inteles partea in care vorbeau de politica...

Răspuns Câştigător
| Sylvye a răspuns:

Nu o citi in a 7a, nu merita laughing
Cartea asta iti trebuie pentru bac si o vei face in detaliu la liceu si atunci o vei si intelege cum trebuie. Acum e cam devreme sa o citesti, nu pentru ca ar fi grea ci pentru ca ar trebui sa citesti ceva potrivit varstei tale, toate cartile au timpul lor. Sper ca te-am ajutat.

1 răspuns:
| kar1GaNNN a răspuns:

Daca te-a pus doamna profesoara, trebuie sa-l citesti laughing