| anonim_4396 a întrebat:

E vreo problema daca pun o haina uda in masina de spalat?

13 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Nu e nicio problema... oricum vor fi udate.

| xXdoareuXx a răspuns:

Nu este nici o problema

| cristiiiiiii a răspuns:

Nu este absolut nici o problema!

| LolaLollita a răspuns:

Nu e nicio problema.

| TheStory a răspuns:

E vreo problema daca numai pui intrebari ca asta la categoria asta.

| IepureleCuLopată a răspuns:

Nu este nici o problemă!

| allison20 a răspuns:

Nu, hainele oricum se vor uda pe parcursul spalarii.

| allexxys a răspuns:

Nu este nicio problema doar sa ai grija sa nu te curentezitongue

| xXxRadu a răspuns:

Nu are nimic daca pui o haina uda in masina de spalat dar sa o speli cat mai repede

| TomaSorinel1974 a răspuns:

Nu este nici o problema dar tunci cand pui ceva in masina trebuie sa fie murdarsa sau sa miroasawinking

| cuib a răspuns:

Daaaa, este o mare problema, o sa se ude si mai tare big grin

| CMarian a răspuns:

In nici un caz nu o sa ai vreo problema nu se va întâmpla nimic cu tine sau cu haina.
Un revelion frumos și un an nou fericit!

| SensInvers a răspuns:

Absolut! (deloc)