| anonim_4396 a întrebat:

Educatia juridica si educatia sanitara nu se mai introduc in scoli?

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu se stie inca. Legea privind educatia sanitara este la CCR iar o lege privind educatia juridica nu s-a adoptat.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu nu. Cel putin prea curand nu. Peste 200 de ani, nu stim big grin

| troleibuz a răspuns:

Nici nu avem nevoie de educatie juridica. Educatie sanitara s-a mai facut. Erau niste ore inutile.

| Catalin77945 a răspuns:

Nope,si la cum merge tara asta acum nici in viitor nu o sa se bage