| Chocoleata a întrebat:

Deci, sa incep. Ma simt oribil, ma doare capul, sunt ametita mai mereu. Am fost la doctor si am facut niste analize pentru anemie, lipsa de calciu, etc. Astept rezultatele. Dar acum ma doare burta...cand mananc, imediat incepe durerea. Din ce cauza? Va rog ajutati-ma.happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Raniia a răspuns:

Cauzele pot fi multipe,pot fi si paraziti intestinali,o indigestie si multe altele; Asteaptă rezultatul si medicul tău de familie te va lămuri si va avea grijă ca tu sa te faci bine; Sporeste rezistenta organismului tău prin sport,aer, soare, apă.

3 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Nu te poate nimeni ajuta, doar un medic iti poate da verdictul, cred ca ti-ar trebui un control mai amanuntit!

| Andrei233 a răspuns:

Cred că ai încercat să slăbeşti, te-ai înfometat, iar acum suporţi consecinţele.Mai mult ca sigur ai probleme cu hipoglicemia.Ai nevoie de glucoza, de vitamine.Consultă un doctor.

| yoonny a răspuns:

Poate ai bebe...nu stiu zic si eu