| Fulgeruul a întrebat:

Este buna enumeratia "randuri despre spaime si bucurii, despre surprize si esecuri "? Si tot in legatura cu evaluarea nationala la ex.4 cerea valoarea morfologica iar apoi partea de propozitie.Eu am inceput cu partea de prop. cd. ex. prin pron. personal.Imi mai ia in calcul exercitiul? sau cat ma depuncteaza?happy

Răspuns Câştigător
| whatevernvm a răspuns:

Nu te depuncteaza ca le-ai scris invers, isi dau si ei seama.
Si despre enumeratie, si eu am scris-o pe asta si este buna.
Multa bafta!

| Fulgeruul explică (pentru whatevernvm):

Multumesc mult!kiss

| whatevernvm a răspuns (pentru Fulgeruul):

Cu placere:*