| SerenaVDW a întrebat:

La evaluare nationala mergea enumeratia asta?
"Randuri,randuri despre spaime si bucurii, despre surprize si esecuri"
FUNDA

10 răspunsuri:
| gohsty a răspuns:

Da! pasta am luat-o si eu!
era dialog cu descriere sau dialog cu naratiune?

| SerenaVDW explică (pentru gohsty):

Dialog cu naratiune

| gohsty a răspuns (pentru SerenaVDW):

Ah stiam eu...am pus descrierecrying doar acolo am gresitsigh merci

| gohsty a răspuns (pentru SerenaVDW):

Buna..ai gresit cumva doar la 2 exercitii?big grin m-am intalnit cu o doamna care zice ca fata ei a gresit la 2 exlaughing si acum o cautrolling on the floor

| SerenaVDW explică (pentru gohsty):

Nici nu stiu de unde crezi ca suntlaughing.si mama mea nu s-a intalnit cu nimeni dupa examenbig grin

| gohsty a răspuns (pentru SerenaVDW):

Ahh nu esti turolling on the floor. ce pacaaat laughing app eu sunt andreealaughing

| AndreyBlackJack a răspuns:

Asta am pus-o, doar ca pana la final. Cred ca merge.

| dragos9234 a răspuns:

DA,desigur.

| Sakura1218 a răspuns:

Sper că da ...deoarece și eu am luat-o tot pe asta

| LaviHaha a răspuns:

Da pe asta am luat`o si eu