| LanguageMaster a întrebat:

Este grea matematica care se face la facultatea de stiinte economice?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se face m1, dar stai liniștit eu am venit de la filo și m-am descurcat laughing.

| simina96 a răspuns:

Buna! Da este destul de complicata, dar daca faci zilnic exercitii si o tratezi cu seriozitate nu ti se va mai parea asa de grea.Si eu tot profil umanist am terminat, la inceput mi-a fost mai greu, dar m-am apucat din timp sa o pun la punct si pana la urma am reusit sa scap cu bine de ea.

| LanguageMaster explică (pentru simina96):

Matematica este aceeasi indiferent de sectia la care esti?

| simina96 a răspuns (pentru LanguageMaster):

Da.