| LTAA a întrebat:

Este normal, ca la şcoala sa dai test la religie?

Răspuns Câştigător
| Liviu a răspuns:

Nu mi se pare normal.Religia e pusa doar sa ajute la medie. In rest, am vazut eu si directori care au ajuns sus, parlamentari fara sa stie religie.Asta e ceva strict, personal as baga religia pana in clasa a 4.

10 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Da de ce sa nu fie normal? e materie in orar dai test si esti ascultat

| Lawliet14 a răspuns:

Nu e normal ma. Cum sa fie normal? La naiba cu testele, romana, geografie, istorie, educatie, anatomie, aritmetica si altele, n-au nevoie de teste.

| piratuu a răspuns:

Da, totusi religia n-o sa mai fie materie obligatorie din 2015.

| TwiSt1997 a răspuns:

E normal ca tu sa pui o astfel de intrebare?

| Zdog a răspuns:

Da... Religia e o materia.

| Tyberiu2000 a răspuns:

Da.E exact la fer ca și cum ai da test la română sau matematică. Poate pentru tine e primul test, dar sigur o să mai vină, să fi mereu pregătit.Baftă!

| lucian69 a răspuns:

Salut, da este normal. Nu stiu daca ai auzit dar eu dau test la desenlaughing Adica la desen nu ne ajuta profa cu nimic ce sa adaugam la desen sau ce sa nu facem... Bafta.

| AlexandruRobert1602 a răspuns:

Din momentul in care ai facut cerere scrisa sa faci ora de religie esti obligat sa o tratezi ca pe orice alta materie, aceasta fiind obtionala pana cand iti dai acordul scris ca vrei sa faci. Deci este normal sa dai test

| Mădălyna4Y0u a răspuns:

Normallaughing Doamne.ce intrebare
Copile, si la SPORT dai teststraight face Dar nu scrishee hee
Chiar asa?straight face
E absolut normal sa dai test la orice materie... ORICARE
In loc sa stai pe TPU si sa pui intrebari ar fi mai bine sa te intrebi pe tine insuti.

| LTAA explică (pentru Mădălyna4Y0u):

Daca sunt ateu si nu vreau sa mi se bage pe gat toate "povestile", cum ar fi?