| Lustra a întrebat:

ETTI - Electronica aplicata, Informatica Economica si Stiinta Mediului. As dori cat mai multe informatii despre ele de la studenti, fosti studenti, cunoscatori in domeniu.
Am analizat foarte bine specializarile, cursurile, programele, materiile etc. timp de 2-3 saptamani si m-am inscris la acestea 3.
Am terminat liceu tehnologic cu 8.2 la Mate in BAC si 9.2 Fizica. Pareri, sugestii, sfaturi, luand in calcul toate acestea, va rog.

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

"Am analizat foarte bine specializarile, cursurile, programele, materiile etc. timp de 2-3 saptamani"

In cazul ăsta doar tu ești cel ce decide in cunoștință de cauză. baftă in alegerea ta