| Scorpion227755 a întrebat:

Eu am luat 10 la un test online iar profesorului i s-a parut ca am copiat iar pentru aceea ma intreaba 2 definiitii si a vrut sa ii raspund pe loc, nu am stiut pe loc dar puteam sa ii spun o definitie din acelea dar nu a mai vrut si imi da nota 4, avand in vedere ca am luat 10. Este legal ce a facut?

2 răspunsuri:
| mihaela000ela a răspuns:

Daca are aceste suspiciuni, privind fraudarea testului, poate.

| Ion1231 a răspuns:

Este complet ilegal... Profesorul are voie sa puna ce nota ai luat in acel test :/