| anonim_4396 a întrebat:

Eu stiu ca cei de stiintele naturii fac matematica M2. Exista posibilitatea ca la stiintele naturii intensiv engleza sa se faca M1? Ma refer la un liceu din Romania, nu neaparat Bucuresti.

4 răspunsuri:
| MishuD a răspuns:

Da, tot M2, e aceeasi "specializare". Nu se schimba grila daca este adaugat "engleza intensiv", e doar in plus.

| Dariana a răspuns:

Eu sunt la stiintele naturii,mate-fizica intensiv engleza, si fac M2, stai calma, doar la mate-info se face M1.

| chitaramea a răspuns:

Da in buc se face la victor babes m1

| medicalstudent a răspuns:

Nu tot M2 se face... la orice profil de stiinte ale naturii, chiar daca e intensiv engleza!