| N1mka4eva a întrebat:

Funda! Cand se organizeaza Olimpiada Ionel Teodoreanu? La noi ni s-a zis ca pe 29 ian., dar e vacanta! In Galati ma intereseaza.

Răspuns Câştigător
| just4you a răspuns:

Pai merg si eu acolo, sunt tot din gl, e pe 29 ianuarie, se tine chiar daca e vacantawinking

2 răspunsuri:
| Gândac a răspuns:

Pe 29 are loc în toată ţara (cred). Pentru că şi la noi e tot pe 29. Şi da suntem în vacantă, nu contează. Aşa se ţin de obicei olimpiadele, mai ales sâmbăta.
BAFTĂ!

| Andya a răspuns:

Buna!winking...Astăzi in Buzău a fost Olimpiada Ionel Teodoreanuwinking. Crede-ma! Am fost și eu/Cred ca în toate județele la fel