| Ayumha a întrebat:

FUNDA! Pe ce apas atunci cand instalez windows xp ca sa intru in bios? raspuns urgent pls :-s

Răspuns Câştigător
| stick a răspuns:

Depinde de bios, unele cu F2 altele (cele mai noi) cu tasta "delete", funda?happy succes!

4 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

De obicei F2. Scrie la inceputul secventei, dar se modifica scrisul repede. Daca esti atent/a o sa vezi.

| Sinedd a răspuns:

F8, vezi ca trebuie sa apesi repede, iti apare imediat daca nu e bun iti apare pe ce sa apesi ca sa ajungi la boot cand se deschide pc-ul.

| EMIN3M_5139 a răspuns:

La mine trebuie sa apesi pe delete din prima, dar depinde si de versiunea de xp

| Paula_3192 a răspuns:

Nici eu nu stiu cum sa imi instalez windowsul!