| Zendayya a întrebat:

Funda. scrieti o scrisoare(scurta) primarului din localitatea voastra prin care sa-i solicitati sprijinul in rezolvarea unei probleme. daca nu, nu stiti un site de unde as putea lua scrisoarea sau macar un exemplu?

2 răspunsuri:
| Karinakari99 a răspuns:

TPU nu permite rezolvarea temelor pentru acasă!Citeşte aici:
http://www.TPU.ro/intrebari-frecvente !

| Zendayya explică (pentru Karinakari99):

Atunci macar da-mi un exemplu sau o problema sau o idee pe care sa o introduc in scrisoare. eu vroiam doar un exemplu pentru ca nu stiu despre ce sa scriu si cum sa fac.