| IrinaIvashkov a întrebat:

Heey` TPU!

As vrea niste titlri pentru niste texte, chiar sunt in pana de idei, public in revista scolii si nu stiu despre ce sa mai fac compuneri, dar exclud anotimpurile fara titluri gen,, Primavara``, o zi de primavara si chestii legate de anotimpuri, cele mai multe titluri primesc funda

Răspuns Câştigător
| dianasimple a răspuns:

Copilul- raţiunea vieţii, Iarna- decorul sufletului,Emoţiile revederii, Vise fără hotar, Omul- cununa creaţiei,Jocul cuvintelor,Comori spirituale, Prindem aripi, Chip angelic, Mă închin în faţa ta, stimat profesor!, Ia de la viaţă mai mult!, Lucrurile mici au valori mari...

1 răspuns:
| negru30 a răspuns:

Citeste Ceaslovul - de acolo sigur vei avea idei superbe Bafta