| RoxanaMonica a întrebat:

Hei! Am dat probele pentru profilul pedagogic si le-am luat.Am termiat cu media 8.29(examen +media cls 5-8) acum vineri trebuie sa completez fisa cu optiuni.Nu stiu daca sunt intrata la liceu iar din cate am inteles pt acest profil nu se mai completeaza fisa ....Pai si eu cum imi dau seama daca am intrat acolo sau nu ....Plz sa ma ajute cineva

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Într-adevăr, dacă ai fost admisă la Liceul Pedagogic, atunci NU mai trebuie să completezi Fişa cu opţiuni şi NU mai participi la repartizarea computerizată!

Până în data de 7 iulie ( cel târziu ) liceele vocaţionale TREBUIE să afişeze listele cu elevii admişi acolo!
Aşa că, vei merge MÂINE la Liceul Pedagogic unde ai dat probele şi vei vedea dacă ai fost admisă happy

Toate cele bune!

3 răspunsuri:
| Ra_Ki_1982 a răspuns:

Buna,anul trecut am fost a 8-a si am avut o prietena si a avut aceeasi problema.Ea a fost anuntata de liceu inainte de repartizare ( si nu a fost admisa) asa ca a venit ca toti elevii si a pus fisa de optiuni.O seara faina!