| Cinevadepeaceastalume a întrebat:

Hei! Am luat un 8 la tehno. Ma înfurie asa de tare profa. Da teste grele apoi a vrut sa ne mărească notele. Ne-a dat sa desenam un rebus iar eu l-am gresit si s-a dus totul. Am rămas cu un opt si imi mai trebuie 3 de 10 sa imi iasă media 10(cum sa iti iasa media 9 la tehno? sad ) cum fac? Plsss Spune-ți voi ce note aveti la tehno si cum ati face...am deja cateva medii de 9 si nu mai vreau una. Funda la ce, care ma ajuta cel mai mult

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Îi spui să te asculte sau faci proiecte pentru media 10.
Mită și alte povești nu cred că au rost.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Notele nu te ajuta cu ABSOLUT NIMIC. Eu am avut media 5 la desen, stii cat mi-a pasat?laughing