| Felictiy a întrebat:

Hei! Eu am media de examen(+cea 5-8) 7.38. Stiti cumva daca e posibil sa intru la un liceu de 8.26 si sa fie doar o clasa pe profilul meu? Am vreo sansa?

6 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Ai sanse mici, avand in vedere diferenta destul de mare intre media ta de admitere si media de admitere de anul trecut (anul acesta nu se stie cat o sa fie media dar nu cred ca va fi diferenta asa mare in minus).
In orice caz poti pune liceul si profilul respectiv pe primul loc la optiuni si poate ai noroc sa intri.

| BlackRaven45 a răspuns:

Cam mare diferenta. Nu prea cred ca ai sanse. Depinde si de concurenta. S-ar putea sa mai scada. Dar tu pune cat mai multe optiuni. Nu uita sa le pui in functie de importanta. Optiunile pe care le-ai dori cel mai mult sa le pui primele, evident. De pierdut, nu prea ai. Mult noroc!

| ChawChaw a răspuns:

Din pacate nu prea cred, dar incearca caci nu ai nimic de pierdut.

| SacuiuRobert926 a răspuns:

Depinde si de optiunile care le alegi tu si de optiunile care aleg copii din localitatea ta si imprejurimea orasului tau

| Inna001 a răspuns:

Sansele sunt minime

| AleCat0 a răspuns:

E putin cam mare diferenta dintre medii, dar sper ca vor mai scadea, good luck ^.^