| IoanaMaria12345678910 a întrebat:

Hei, la bac am scris răspunsul corect dar l-am tăiat printr-o linie orizontala și am scris unul gresit... se punctează dacă vede ca prima data scrisesem corect? Eu nu cred, voi ce spuneti?

5 răspunsuri:
| Carolina1972 a răspuns:

Nu se puncteaza. Eu, din pacate la istorie am scris relatia cauza-efect corect doar ca le-am scris invers si nu primesc niciun punct, degeaba e corect daca nu le-am scris cum trebuie. That’s life

| anonim0028 a răspuns:

Buna! Nu se puncteaza nimic din ce este taiat, nici macar nu il vor citi.

| thebalkanchronicles a răspuns:

Răspunsurile tăiate sunt reglementate legal ca fiind răspunsuri considerate greșite de către cel care dă examenul, deci, acestea nu sunt luate în considerare, nici măcar dacă erau corecte inițial.