| ιαѕмιηααα a întrebat:

HEI TPU, de azi pe la 2 ma tot doare capul, pentru maine am de invatat lectie lunga la matematica, nu imi sta capul deloc acolo laughing, incerc de 1 ora sa invat teoriile si nu mi-a intrat nimic in cap happy straight face... ce sa ii zic maine d-nei profeoare de mate? sa ii zic cu mi-am propus eu? : " Doamna, va rog ma scuzati ca nu am invatat lectia, fiindca m-a durut capul ingrozitor? laughing) " stiu nu e o scuza buna. :* :* :* aahhh si da, cine are id de mess sa imi bage id-ul in messeger : iasmina. iasmina123 (DiSPONibiL pentru pers. cu bun simt) astept scuze pentru doamna de mate. va cer ajutorul sa imi spuneti niste scuze mai buneee :*

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Bună, citi ani ai?

| Fatamuntilor a răspuns:

Adevarul... ce zici?

| ιαѕмιηααα explică (pentru Fatamuntilor):

Azi i-am zis asevarul si a zis '' Serios? sa te cred''. e pentru prima oara cand fac asa ceva