| lookwhoishere7 a întrebat:

Niste scuze cat mai bune si credibile ca maine sa nu vina meditatoarea mea ca sa nu fac meditatii? Mama e f greu de convins, nu sunt intr-o stare prea buna dar mama nu intelege.

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Constati că nu sunt utile meditațiile? îi spui asta mamei și gata, ai terminta cu totul cu meditatoarea (îți vine acasă?)

| LordCristobal a răspuns:

Ii zici și tu mamei tale că trebuie să faci urgent un proiect de școală cu un coleg și trebuie să mergi la el acasă dar tu de fapt sa te duci în oraș cu prietenii.

| christall a răspuns:

Ești la menstruație și nu te simți bine dacă ești fata.